server specializovaný na výprodeje


Dodací podmínky - prosím, čtěte pozorně!
Zboží objednejte e-mailem na této adrese: miniceny@seznam.cz


Objednávka bude potvrzena nejpozději do následujícího pracovního dne.
Přes 95% položek je stále na skladě, objednávky odesíláme obvykle do 24 hodin od zaplacení.

Platba za zboží je možná pouze předem (bude připočteno poštovné 65 Kč)
Pokud objednávka přesáhne 700 Kč, je poštovné ZDARMA!
Platba předem probíhá tak, že po obdržení objednávky Vám zašleme e-mailem údaje k platbě, pak provedete platbu z Vašeho účtu, případně zaplatíte poštovní poukázkou. Ihned po připsání platby na náš účet odešleme objednané zboží. Nemusíte se obávat, že byste o své peníze přišli - čtěte dál až do konce této stránky.

Záruční a reklamační podmínky:
Podle zákona máte 14 dnů ode dne převzetí zásilky na zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží. U nás Vám zaručujeme, že nepoužité a nepoškozené zboží, vrácené v původním obalu, od Vás převezmeme kdykoli a obratem Vám vrátíme 100% Vámi zaplacené ceny.

Přes veškerou kontrolu naši i našich dodavatelů se může stát, že od nás obdržíte výrobek, který má výrobní vadu, nebo nefunguje tak, jak jste si představovali. V tom případě nás o této skutečnosti informujte ihned, jakmile závadu zjistíte. Obratem Vám navrhneme rychlé řešení reklamace k Vaší plné spokojenosti. V žádném případě nevracejte zboží dříve, než od nás obdržíte e-mailem instrukce, kam a jak máte výrobek vrátit.


Obchod provozuje společnost miniceny.cz s.r.o., Hořesedly 73, IČ 27394808 - zde není prodejna !
Společnost miniceny.cz není plátcem DPH.
Pro obchodníky: možnost individuálních slev a rabatů v závislosti na velikosti objednávky.

Bojíte se nakupovat na internetu? U nás se bát nemusíte! Hodnocení našich obchodů naleznete na stránkách Aukra - viz banner níže, na stránce Aukra klikněte na odkaz petrbroz


Aukro.cz